Avatar uživatele
bolak

Vádí vám když sem lidé nahazují své domácí úlohy z matematiky?

Mně osobně vůbec. Pojďme sem nahodit celého Bělouna :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Deli před 4561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Vadí! A nejvíc mi vadí, když to nevyřeším!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Vadí mně nejen vkládání domácích úkolů z matematiky, ale i z ostatních předmětů. Žáciu maji přece učebnice, mohou se zeptat učitele, pokud něčemu nerozumí…

Známky bych přece měla dostat za své vědomosti, nikoliv za znalosti někoho druhého. Je smutné, že si tazatelé vůbec neuvědomují, že jde o podvádění sebe sama… Navíc si vůbec nepřipustí, že vždy nebudou mít v blízkost někoho, kdo bude za ně řešit i jiné úkoly.

Většinou se ptají na řešení domácích úkolů titíž uživatelé.

Proto se domnívám, že bychom měli reagovat jen zcela výjimečně, spíš vložít odkaz, zkontrolovat řešení apod.

Už jsem upozorňovala, že náš žádala jedna škola, abychom za studenty úkoly neřešili. Stejně tak nereagovali na otázky z různých soutěží či olympiád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Vadí.
Vysvětlení pro Aleshe-
Vadí mi to, přestože jsem ve školách, které jsem absolvoval prospíval s výborným hodnocením.
Možná právě proto, že jsem nikdy nespoléhal na někoho jiného. Myslím tím někoho, kdo by za mě úkol vyřešil, nebo napsal.
Tolik k tvé poznámce o úrovni znalostí, některých uživatelů…
„Odpovědi“ by v žádném případě, neměly suplovat školu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ je otázka typu pomôžte mi s domácou úlohou – počítať budem sám-sama to mi nevadí, poradím cestu – neurobím domácu úlohu.
Vadia mi ale otázky: vypočítajte! a podrobne, Napíšte mi celú úlohu – ja ju len opíšem…

Ináč si tiež preopakujem učivo základnej školy a… výsledok radšej nepoviem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Mě teda vůbec. Naopak jsem rád, že zavzpomínám na staré dobré studijní časy …
Těm, co to tak vadí, asi nedělala matematika dobře tenkrát a tudíž ani teď. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nevadí, rád si něco ze školy zopakuji. Spíš mi klesne sebevědomí, když to nevyřeším.

Já obvykle nenapíšu pouze výsledek, ale okomentovávám postup jak se to dělá, takže defakto studentku/stu­denta/žákyni/žá­ka doučuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nevadí, aspoň to přinutí vzít papír, tužku, kalkulačku a trochu přemýšlet. No a když je moje řešení špatné tak se možná dozvím jak na to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek