Nechápavé

Vadí vám gayové/lesby?

Doplňuji:
Mám stejný názor jako gecco :P

Nejlepší odpověď
kodl67

Proč by jako měli??

Další odpovědi
Lamalam

Nevadí.

Rocker

Nevadí.Několik jich znám,jsou to normální lidi.

gecco

Lesby vůbec a gayové, pokud mne ´nebalí´, taky ne…
😉

anonym

Řekněme, že je nevyhledávám.

quentos

Gayové ne a lesbám se nedivím :{D>

Ganymede: no, jak kteří… někteří to vrozené nemají, „přecvakli“ se z vlastní vůle…

dudu

Obojí nemusím a nevyhledávám. Na můj vkus se poslední dobou až příliš zviditelňují.

Ganymede

Nevadí, mají obrácenou polaritu, nemohou za to..

petra38z

Nevadí, pokud svou orientaci nějak extra neprezentují na veřejnosti.

anonym

Ne, doufám, že ani já jim nevadím.

anonym

lesby vůbec a gayové mi nevadí, pokud se nemrouskají přede mnou a neobtěžují mě.

lexx

jsou mi pakáž oboje ukradeni ale měli by nosit povinné označení
i když takovej Elton, Mercury nebo Halford…

Nakobyl

Strávil jsem s partou těchto chlapců /18–26 let/ v létě týden ,kdy jsem jim pomáhal s táborem. Byli z různých koutů naší zemičky a musel jsem konstatovat, že se jednalo o velice slušné lidi, kteří se snad právě svým vystupováním odlišovali od svých vrstevníků. A za celý týden jsem neviděl byť jednu lahev piva či něco tvrdšího.

led

Sú to ľudia.
A každý človek má právo žiť.
A každý človek má právo na lásku.
A každý človek, aj ten s inými názormi a pohľadom na život, má právo na názor.
Myslím, že v poslednej dobe sa tejto téme venuje mediálne viac pozornosti z oboch strán, za aj proti, než je naozaj potrebné a vhodné.
Komu to vyhovuje? Komu asi vyhovuje rozdúchavanie váš­ní…