Vadí Vám furt otázky točící se okolo data 21.12.2012?

Nezajímá má mě názor zda-li tomu věříte či ne, ale minimálně do 1 týdne se tu zobrazí 2 otázky točící se ohledně tohoto dat, a toto již mě pěkně vytáčí 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Ano

Další odpovědi
quentos

Ne

už jsem si zvyk

badisko

Ano

Doplňuji:
tva otazka se ale taky tyka tohoto data 21.12.2012 !!! a uz jsem spise alergicky a na tohle datum …:-))

Bedy

Ne

Ne, tyto otázky nesleduji.
Mimochodem – ber to s nadhledem. Bude ti líp. Příliš časté rozčilování není zdravé.
Obdoběn se zkus podívat na další opravdu banální problémy tady. Však víš, o čem mluvím 🙂
Slunce v duši.

Drap

Ne

Nevadí, ale na můj vkus jich bylo už dost.

david22

Ano

Doplňuji:
Nejen na odpovedich, vadi mi i diskuze veřejnosti.

huxa

Ne

Doplňuji:
kdyby mi vadili zdejší otázky, už dávno zde nejsem

panxnotdead

Ano

Jestli bude konec světa, tak jenom proto, protože ho lidi zničí. Nějaká data jsou blbosti

frankie89

Ano

Doplňuji:
jako by snad tím, že to budou pořád řešit něco vyřešili…nechápu

odpomass

Ano

sevos

Ano

Putra

Ne

Krásná odpověď Bedy:))

GM

Ne

Doplňuji:
Mně vadí spíš výskyt některých samonasíracích lidí, vyskytujících se na těchto stránkách. Hlavně toho jednoho, jmenovat snad nemusím.

savyla

Ano

Sůwa

Tak to ještě ty dva dny vydržte a pak se uvidí, jestli se ještě něco uvidí 🙂