Miroslavst

Vadí vám bodování-palcování na odpovědích?

Zajímalo by mě, proč někomu vadí udílení palců zde na odpovědích?
Můj názor je takový, že je jen a jen moje věc zda se mi zdá otázka zajímavá a zda považuji odpověď za užitečnou.
Nechci se zde rozepisovat o důvodech tohoto dotazu, ale tak trochu tuším kam by případný nesouhlas s uděleným palcem směřoval.
Co si o tom myslíte?
Mám právo se sám rozhodnout komu palec dám a komu ne? Mám právo posoudit zda je pro mě otázka zajímavá?
Já se domnívám, že toto právo mám a tak i nadále budu hodnotit jak já uznám za vhodné.

Nejlepší odpověď
quentos

taky souhlasím, je to moje věc a každého věc; nechápu, proč se určití jedinci, zejména ti, jejichž odpovědi bývají moudré a užitečné, porád pobuřují nad takovou malicherností, jakou jsou právě palce…

Další odpovědi
Spiritus

a co má jako být?

anonym

jsem stejného názoru,je jen má věc koho ohodnotím,obo­duji,četla jsem tyto odpovědi a trochu se divila nad debatou,příjde mi hloupé se zabývat kdo a proč se na kterých stránkách honí za bodováním,natož někoho žádat at udělí či neudělí palec
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znova-proti-proudu

vecernice

To je přece jasný,že je to každého věc.Jestli je to tady pro všechny,tak si tady všichni můžou rozdávat palce jak chcou.No ještě že to jsou jen ty palce,jinak by to mohlo dopadnout hůř.Co teprve kdyby se tady hrálo o peníze,to by byl teprve boj.Tím chci říct,že i mě nebude nikdo nutit a přsvědčovat o tom koho mám hodnotit.

kapka

Také neřeším, kdo mi jak dává palce. A už mě tady ty palce docela štvou, když se kolem toho pořád točí debaty. Jak už jsem tu jednou psala, je to na adminovi, jak si to tu upraví. Já jsem se sem přišla pobavit, něco se dozvědět. Ne pořád řešit body.
Víte, že se ráda zasměju, pak opalcuji i legrační odpověď. Burak to tu už jednou psala, že sem nedělala žádné testy IQ. Já také ne. Ani jsem nikomu neslibovala, jak budu co hodnotit.
Snažím se pochopit i jiné názory, říci k tomu své. Ale někdy mám pocit, že to stejně nikam nevede.
Pokud tu admin něco změní, přizpůsobím se.

mosoj

Proč do toho pořád rocháte. Já se mohu zeptat proč Vám vadí, že jinejm vadí, když Vám vadí a tak pořád dokola. Stejně co hlava to názor.
Prostě řeknu svůj názor, případně ještě námitku a víc nemá cenu.
Už to tady někde padlo, prostě arbitr co má vždy pravdu zde nebude, není to reálné !!
Vždy pravdu měla pouze jedna strana a jak dopadla.

Michal

Vaše otázka je jako přivolaná.Především je na mé úvaze,komu dám bod.I já hodnotím tak,jak uznám za vhodné.

cukrar

Miroslave, on Vám někdo zakazuje udělovat hodnocení jak chcete? To si snad nikdo nedovolí. V demokratickém státě?
Určitě se Vás zastanu,
Tak komu to vadí?

Miroslavst

Quentosi a večernice. Vaše odpovědi vystihly opravdu jak to má být. Jelikož však nechci otázku zamykat nemohu ji ohodnotit (a zatím ani nechci) jako nejlepší.