Selin

Vadí potkanům a králíkům hlasitá hudba?

Rád si pustím hudbu nahlas, ale ve stejným pokoji mám potkana a králíka, tak chci vědět, jestli jim to neubližuje.
Nevím, jestli by to nějak dávali najevo.

Nejlepší odpověď
gecco

Přiliš hlasité zvuky jim určitě příjemné nejsou – mají ´kapku´ citlivější sluch, než člověk – pořiď si sluchátka…
😉

Další odpovědi
marci1

Hlasitá hudba vyvolává u králíka strach, paniku a potřebu se schovat, přičemž může králík v panice do něčeho vrazit a poranit se. Potkanům hlasitá hudba vadí samozřejmě také, leknou se, cuknou sebou. ☹