Vadi muzum to, ze ma zena velke stydke pysky?

Moc by me to zajimalo ....nenechal by kvuli tomu treba pritel zenu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Nikdy jsem se nedočetla na různých stránkách, že by zrovna tohle mužům vadilo. A ani nevidím nejmenší důvod proč by mělo. To spíš vadí chlapům, když je ženská zarostlá nebo smradlavá.

jono ja jsem chlap myslim si ze je to pekne mit velke stydke pysky .-)

Pokročilý

Ne, alespoň tedy mě a ani jsem o tom nikde neslyšel. Ale mrkni na odkaz, je to velmi zajímavé a poučné. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/mam-presit y-klin-je-hezci-a-citim-se-lip -tvrdi-pacientka-monika-p68-/o na_krasa.asp?c=A090921_105542_ ona_krasa_jup

Pokročilý

Možná by kuli tomu přítel ženu nechal..to je můj názor,ale neptej se mě na názor na jeho IQ!! To by bylo sprosté!!!
Vim,že se ženy nechávaj operovat a zmenšovat pysky,ale podle mně je to čistě kuli JEJICH pocitu nebo zdravotním důvodům.Ještě jsem neslyšela,že by nějaký chlap o tomhle vůbec uvažoval. Záleží přece úplně na jinch věcech.
Teď budu trochu víc otevřená,tak se omlouvám,snad nikoho neurazim.. Tebe by napadlo opustit chlapa kuli tomu,že má níž kulky?? Napadlo tě to někdy? Ne? Tak proč myslíš,že by o stydkých pyskách přemýšleli chlapi? :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.