Kapicka

Vadi klukum,kdyz holka kouri?

Dobry den,mam nejlepsi kamosku,ktera kouri(ja ne).Je ji jen 12 let a stale honi kluky,jenze ja si myslim ze to spis klukum vadi ,je to pravda nebo ne?Me to vadi,kdyz kouri ale tak ja ji v tom nezabranim stejne si porad kupuje (pry na nervy) ,ale je to jeste mala holka

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Mě to vadí a jsem nekuřák a abstinent.

Další odpovědi
hanulka11

ve 12 letech je to frajeřina myslí ,že tím někoho ohromí ale normální je nekouřit

Alesh

To je klasika, takovýhle bylo, je a bude. Říkat neříkat, furt je to to samé.
Zkrátka to funguje nějak takto:
Nejprve je člověk dítětem. Toto období trvá od narození do cca 12 let. Následuje období puberty, dospívání, které trvá tak od těch 12 do těch 18 a v tomhle krásném období najednou člověk dostává pocit, že se musí snažit dohnat, dosáhnout dospělosti. A jak už to tak bývá, tak se inspiruje především v těch neřestech jako je kouření, alkohol či jiné drogy. Což o to, i když to zákon zakazuje, tak nějaké to pivko v 15 letech není nic tak hroznýho, pokud těch piv není 5 a více pravidelně pátek, sobota k tomu panáky atd. Na druhou stranu nic se nemá přehánět a blbý je, že mladý člověk a obzvlášť holky mají mnohem větší riziko vzniku závislosti. No a pak když se jí to tak povede, tak pak už bývá pozdě se toho zbavovat. A to jsou pak ty smutné případy dětí s astmatem s vykuřující matkou před i během těhotenství a samozřejmě i nad kočárkem apod. Ale každý je svého štěstí strůjce, bohužel mnohdy ovlivní i osudy druhých a to je pak sakra špatně.
A co se týče tvé otázky, tak už pár let nejsem teenager, ale vcelku si tu dobu dobře pamatuji, každopádně tě můžu ujistit, že kouření ženský ani chlapovi nikdy body nepřidá, vždycky jen ubírá. Pokud je „v kurzu“, pak to bude z jiných důvodů (vzhled) a to kouření bude jaksi „akceptováno“, nikoli vítáno.

RQLM

vadi, protoze potom smrdi

baghira

Pokud myslíš cigarety, tak to většinou vadí.

mosoj

Mně vadí nejenom holka ale každá žena. Osobně mně přijde že se žena při kouření tak nějak nepřirozeně chová.
A to nemluvím o hnusném smradu jakékoliv její věci, ale to platí i pro muže.