Avatar uživatele
Kapicka

Vadi klukum,kdyz holka kouri?

Dobry den,mam nejlepsi kamosku,ktera kouri(ja ne).Je ji jen 12 let a stale honi kluky,jenze ja si myslim ze to spis klukum vadi ,je to pravda nebo ne?Me to vadi,kdyz kouri ale tak ja ji v tom nezabranim stejne si porad kupuje (pry na nervy) ,ale je to jeste mala holka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Deli, anonym před 4576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Mě to vadí a jsem nekuřák a abstinent.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

ve 12 letech je to frajeřina myslí ,že tím někoho ohromí ale normální je nekouřit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

To je klasika, takovýhle bylo, je a bude. Říkat neříkat, furt je to to samé.
Zkrátka to funguje nějak takto:
Nejprve je člověk dítětem. Toto období trvá od narození do cca 12 let. Následuje období puberty, dospívání, které trvá tak od těch 12 do těch 18 a v tomhle krásném období najednou člověk dostává pocit, že se musí snažit dohnat, dosáhnout dospělosti. A jak už to tak bývá, tak se inspiruje především v těch neřestech jako je kouření, alkohol či jiné drogy. Což o to, i když to zákon zakazuje, tak nějaké to pivko v 15 letech není nic tak hroznýho, pokud těch piv není 5 a více pravidelně pátek, sobota k tomu panáky atd. Na druhou stranu nic se nemá přehánět a blbý je, že mladý člověk a obzvlášť holky mají mnohem větší riziko vzniku závislosti. No a pak když se jí to tak povede, tak pak už bývá pozdě se toho zbavovat. A to jsou pak ty smutné případy dětí s astmatem s vykuřující matkou před i během těhotenství a samozřejmě i nad kočárkem apod. Ale každý je svého štěstí strůjce, bohužel mnohdy ovlivní i osudy druhých a to je pak sakra špatně.
A co se týče tvé otázky, tak už pár let nejsem teenager, ale vcelku si tu dobu dobře pamatuji, každopádně tě můžu ujistit, že kouření ženský ani chlapovi nikdy body nepřidá, vždycky jen ubírá. Pokud je „v kurzu“, pak to bude z jiných důvodů (vzhled) a to kouření bude jaksi „akceptováno“, nikoli vítáno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

vadi, protoze potom smrdi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Pokud myslíš cigarety, tak to většinou vadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mně vadí nejenom holka ale každá žena. Osobně mně přijde že se žena při kouření tak nějak nepřirozeně chová.
A to nemluvím o hnusném smradu jakékoliv její věci, ale to platí i pro muže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek