Sonush

Vadí, když si nalakuju nehty na hodinu klavíru?

Ahoj, vadí, když si nalakuju nehty skoro neviditelným lakem, který dodá nehtům jenom lesk, a malinko barvy, když jdu na hodinu klavíru?? Děkuji.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Ano

Doplňuji:
Pokud bude bezbarvý, tak nevadí. Pokud barevný, tak bych to neriskovala, lakem se dá všechno pěkně ušpinit jen nepatrným přejetím nehtu. Kdo by se pak chtěl s tím pianem čistit a jak?

Další odpovědi
Drap

Nevím

To záleží na vyučujícím, zda snese či nesnese lakované nehty.

marci1

Nevím

Doplňuji:
Raději bych si do hodin klavíru nehty nelakovala, vyučujícímu by to možná vadilo. Ruce jsou při hře na klavír to nejdůležitější a jistě je bude sledovat.

Marast

Ne

Z vlastní zkušenosti vím, že učitelkám vadí hlavně délka nehtů, lak by jim vadit neměl, klavír to rozhodně nepoškodí.

Lucí :D

Ne

Doplňuji:
Nemělo by to vadit, ale závisí na vyučujícím…

Kako

Ne

Doplňuji:
Podle toho, jak moc velký/á rejpač/ka je tvůj/tvoje učitel/ka