Kerynka

Vadí když si miju každý den vlasy?

Nejlepší odpověď
Elk

Myslím si, že to není moc dobré, smývá se tím určitý ochranný faktor z vlasů. možná teď v létě to tolik nevadí, když je teplo a člověk se potí, ale stejně je to asi zbytečné.

Další odpovědi
Babsi

Taky si myji vlasy každý den a nic se nestalo. Pokud používáš kvalitní šampón a nebělíš si je zesvětlujícím šampónem, tak se nemáš čeho bát.

dudu

Zdá se, že hrozí totální vimití mozku…

Džuls

Ide hlavne o to, že zvyčajne si to umývanie a mastenie vlasov určuje každý sám. Ja som si tiež niekedy umývala vlasy každý deň, ale potom som to odďaľovala- použila som napríklad suchý šampón, alebo som si vlasy natočila- vtedy nevidieť, že sú mastné… Dá sa s tým vždy vybabrať 🙂

ReHu

Pokud máš kvalitní a jemný šampon, tak zcela jistě nevadí.
Dnešní šampony jsou již většinou šetrné a vlasům to nevadí.
Je potřeba vlasy mýt podle potřeby. někomu stačí 1*týdně, někomu, třeba kdo pracuje v prašné prostředí, nebo ve velkém teple a potí se nebo se někomu vlasy hodně mastí, tak to je pak potřeba mýt každý den.
Myj je tak často, jak potřebuješ. Má kadeřnice si je také myje každý den. mastí se jí a tak to je potřeba.