Nicoll123

Vadí, když se kočkám dává každý den mléko?

Máme doma kočku a ta pije pouze mléko.Na internetu jsou plné články toho, že se kočkám má dávat voda. Tak jsem zkoušela dát vodu i naší kočce a dva dny se nenapila.Tak jsem jí dala mléko a to vypila hned…Také n ainternetu píše, že kočka po mléko bude lenivější a bude mít průjem.Ano, naše kočka se převážně válí, ale pořád chytá myši… Průjem nemá…

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybys googlovala, je to hned první idkaz, i když se to tady už probíralo:
http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/36731/ne­davejte-kockam-mleko.html

Další odpovědi
mosoj

Prostě všichni veterináři jsou volové. Kam se hrabou na zdejší uživatele. Mléko od krávy ano z krabice ne. Je to třeba rozlišovat.
Lidé taky chlastají až jim ztvrdnou játra a chutná jim to.

Agneta

Kočka není hloupá jako člověk a co jí chutná to může :DDD