Kerynka

Vadí, když piju mléko před spaním?

slyšela jsem že to napomáhá růstu tak ho piju ale zase se bojím abych nestloustla po mlíku jak to je?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebezpečí nehrozí. Je ale třeba přistupovat k mléku jako k potravině s určitou kalorickou hodnotou a ne jako k nápoji.

Další odpovědi
anonym

Tak po českém mléku opravdu nestloustneš.Už jsi někoho viděla,aby byl z vody otylý?!

hanulka11

určitě neztlousteš a ještě se před spaním doporučuje vlažné s medem, ale to je jiná kapitola- tj. pro dobrý a klidný spánek ,
ale ten ty jistě ještě máš