Avatar uživatele
Petrian

Vadí když muž používá kosmetiku pro ženy?Např.pleť­.kremy,mléka,sprchá­če,pleť.masky,at­d.

Doplňuji:
Ja spis myslel jestli muzska plet neni o trochu jina nez zenska a jestli teda moji pleti nevadi ze pouzivam kosmetiku prevazne damskou?Protoze pro muze toho moc neni a je to jeste hrozne drahy a kdyz sem ji zkusil tak mi ani moc nevyhovovala.Jinak o sebe pecuju rad:).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Petra09 před 4492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Theress

Určitě ne, je to jenom z jeden marketingových tahů výrobců kosmetiky.

Když by propagovali, aby se celá rodina myla jedním mýdlem, tak by z toho logicky neplynuly takové příjmy, jako když nám v reklamách vysvětlí, že existují krémy pro muže a krémy pro ženy, stejně tak mýdla a další věci.
Za naprosto nejlepší příklad považuji dámskou a pánskou pěnu na holení. Jediným (a slovo jediným zdůrazňuji) rozdílem je přidaná parfemace, stejně jako u naprosté většiny „dámské“ a „pánské“ kosmetiky.

A jinak, chlapy co o sebe pečují, mám ráda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

a komu by to mělo vadit? Pleťové masky a krémy používám taky. Na VŠ koleji na mě sice spolubydlící čuměli jak vyvoraný myši, když mě v masce viděli, takže moc obvyklé to asi nebude, ale co je špatného na tom, o sebe pečovat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

To je jak kdyby mělo vadit,že ženská používá pánské žiletky na holení (at´už čehokoliv) 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Na netu píšou,že mužská plet je jiná,než ženská a vyžaduje speciální péči,viz odkazy níže:
http://www.ak­cniceny.cz/le­tak/-11103/p/16/

http://www.jen­prozeny.cz/kra­sa-moda/krasna-tvar/eucerin-novinka-pro-muze

Některá kosmetika je skutečně dobrá,ovšem poměrně drahá. Já jako dospělá,používám na svou suchou plet dětský krém. Je sice vyvinut pro dětskou plet,ale mně nejlépe vyhovuje. Jednak je levnější,než kosmetika pro ženy a také je k mé citlivé pleti ohleduplný,je jemný.
Pokud Vaší pleti pánská kosmetika nedělá dobře,ale naopak svědčí dámská,klidně ji používejte dál.
Vůbec ničeho se nebojte,plet Vám sama už odpověděla. Ta si vše moc dobře pamatuje,kdybyste ji mazal něčím,co by ji vadilo,věřte,že by Vám to brzy pěkně nandala…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Zrovna tuhle kosmetiku jsem teď koupila manželovi. A jako vůbec nebyl překvapený, hned věděl, co je to zač :) Podle to soudím, že kosmetika od angrybeards.cz bude hodně známá, kvalitní a oblíbená.

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Tuto kosmetiku používá i můj chlap. A já mu ji moc ráda kupuju. Teď jsem mu od nich koupila tento parfém a doporučuju https://www.an­grybeards.cz/te­lo/parfume-more-urban-twofinger-100-ml/. Krom toho, že voní vázně krásně, tak dlouho vydrží, což je teda super.

před 1025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Já se teda musím přiznat, že co se týká pásnké kosmetiky, tak jsem taky vůbec něvěděla. Ale manžel si fakt potrpí na kvalitní kousky. Kosmetiku si kupuje sám, ale co jsem viděla v koupelně, tak vím, že hodně používá angrybeards. Takže když mu chci udělat radost, nakupuju na jejich shopu. Tam vím, že nešlápnu vedle.

před 1057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek