Petrian

Vadí když muž používá kosmetiku pro ženy?Např.pleť­.kremy,mléka,sprchá­če,pleť.masky,at­d.

Doplňuji:
Ja spis myslel jestli muzska plet neni o trochu jina nez zenska a jestli teda moji pleti nevadi ze pouzivam kosmetiku prevazne damskou?Protoze pro muze toho moc neni a je to jeste hrozne drahy a kdyz sem ji zkusil tak mi ani moc nevyhovovala.Jinak o sebe pecuju rad:).

Nejlepší odpověď
Theress

Určitě ne, je to jenom z jeden marketingových tahů výrobců kosmetiky.

Když by propagovali, aby se celá rodina myla jedním mýdlem, tak by z toho logicky neplynuly takové příjmy, jako když nám v reklamách vysvětlí, že existují krémy pro muže a krémy pro ženy, stejně tak mýdla a další věci.
Za naprosto nejlepší příklad považuji dámskou a pánskou pěnu na holení. Jediným (a slovo jediným zdůrazňuji) rozdílem je přidaná parfemace, stejně jako u naprosté většiny „dámské“ a „pánské“ kosmetiky.

A jinak, chlapy co o sebe pečují, mám ráda 🙂

Další odpovědi
quentos

a komu by to mělo vadit? Pleťové masky a krémy používám taky. Na VŠ koleji na mě sice spolubydlící čuměli jak vyvoraný myši, když mě v masce viděli, takže moc obvyklé to asi nebude, ale co je špatného na tom, o sebe pečovat?

roxy52

To je jak kdyby mělo vadit,že ženská používá pánské žiletky na holení (at´už čehokoliv) 😉

Andělé

Na netu píšou,že mužská plet je jiná,než ženská a vyžaduje speciální péči,viz odkazy níže:
http://www.ak­cniceny.cz/le­tak/-11103/p/16/

http://www.jen­prozeny.cz/kra­sa-moda/krasna-tvar/eucerin-novinka-pro-muze

Některá kosmetika je skutečně dobrá,ovšem poměrně drahá. Já jako dospělá,používám na svou suchou plet dětský krém. Je sice vyvinut pro dětskou plet,ale mně nejlépe vyhovuje. Jednak je levnější,než kosmetika pro ženy a také je k mé citlivé pleti ohleduplný,je jemný.
Pokud Vaší pleti pánská kosmetika nedělá dobře,ale naopak svědčí dámská,klidně ji používejte dál.
Vůbec ničeho se nebojte,plet Vám sama už odpověděla. Ta si vše moc dobře pamatuje,kdybyste ji mazal něčím,co by ji vadilo,věřte,že by Vám to brzy pěkně nandala…

SuzanKa

Zrovna tuhle kosmetiku jsem teď koupila manželovi. A jako vůbec nebyl překvapený, hned věděl, co je to zač :) Podle to soudím, že kosmetika od angrybeards.cz bude hodně známá, kvalitní a oblíbená.

GabulkaA

Tuto kosmetiku používá i můj chlap. A já mu ji moc ráda kupuju. Teď jsem mu od nich koupila tento parfém a doporučuju https://www.an­grybeards.cz/te­lo/parfume-more-urban-twofinger-100-ml/. Krom toho, že voní vázně krásně, tak dlouho vydrží, což je teda super.

Kikulinka85

Já se teda musím přiznat, že co se týká pásnké kosmetiky, tak jsem taky vůbec něvěděla. Ale manžel si fakt potrpí na kvalitní kousky. Kosmetiku si kupuje sám, ale co jsem viděla v koupelně, tak vím, že hodně používá angrybeards. Takže když mu chci udělat radost, nakupuju na jejich shopu. Tam vím, že nešlápnu vedle.