Anonym11

Vadí, když má ultrabook 2× USB 3.0 a vůbec nemá USB 2.0 ?

Dobrý den, kupuji si ultrabook a moc nerozumím USB, chci aby mi ultrabook ve všem vyhovoval …
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
jáára

nevadí, USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0 respektive USB 1.1
Problém může být bootování z USB 3.0, ale nemusí to tak být.

Bedy

Nevadí to, USB 3.0 je zpětně kompatibilní se staršími standardy USB. Ani s bootováním by neměl být problém, koneckonců Vy pravděpodobně přeinstalovávat systém z flešky nebudete, neboť je to práce pro zkušené uživatele.