Ejn

Vadí,když jsem se koupala s menstruací?

o víkendu mi to mělo začít,ale měly jsme jít do bazénu.Tak jsem si ani nebrala tampon,prostě nic,páč ještě nebyla tak silná…Ale už od toho dne uběhlo 5 dní a ona se mi nevrátila.. :/ Můžu z toho mít nějaká problému?
Děkuji za odpověd'

Nejlepší odpověď
iceT

Na koupání do bazénu si můžeš vzít tampon,tam to ničemu nevadí,doma je pak pro hygienu vhodnější sprcha.
http://krasna­.nova.cz/clanek/ty­akamosky/koupa­ni-behem-menstruace-ano-ale.html
Předpokládám,že jsi ještě příliš mladá na pravidelnou menstruaci a proto se ti asi pozastavila.

Další odpovědi
autacek

Nikdy nevíš, co v bazénu chytíš. Problémy mít můžeš a nemusíš, však si představ kolik lidí podobných tobě tam asi leze a co v té vodě dělá.., jak jsi odolná musíš vypozorovat časem.

zjentek

s ohledem na druhé by jsi to měla dělat jenom doma ve vaně ,)

Funna

ona se mi nevrátila? a to je co za otázku…jestli narážíš na to, že bys kvůli tomu, že jsi byla v bazénu neměla mít menstruaci, tak jsi hooooooodně mimo mísu…takže nemůžeš z toho mít žádná probléma, co se tíká opoždění menstruace…a i to, že bys dostala nějaký zánět je málo pravděpodobné, protože voda je chlorovaná, v rybníku by to mohlo být horší…

terry

Co to znamená …Tak jsem si ani nebrala tampon,prostě nic,páč ještě nebyla tak silná.?
Představ si, že se v bazénu koupe víc takových, jako ty, a …nebyla tak silná… znamená pro různé lidi různé množství.
Když ti má perioda začít, počítej s tím. 1–2 tampony se ti do kabelky či batohu vejdou vždy.
Je to neohleduplné k ostatním.
A druhá věc je ta, že nikdy nevíš. co můžeš chytit, protože jsi, takříkajíc, otevřená.

anonym

Chodit plavat do bazénu s menstruací, to bych pochopila ještě u aktivních sportovců. Ale to by profesionální plavkyně určitě měla důkladně ošetřeno.
U ostatních je to při nejmenším krajně nevhodné. Ještě bych možná pochopila při velmi slabé menstruaci tampón. Vlézt ale do bazénu s vědomím, že mi menzes začíná, že nemám tampón a že tudíž krvácím, to považuji za velkou bezohlednost vůči všem ostatním lidem. Navíc je to hloupost i s ohledem na tvé zdraví. Nikdy nemůžeš tušit co nejen ve vodě ale i v ostatních prostorách bazénu můžeš chytit.
Ano, můžeš mít problém.