Vadí,když jsem se koupala s menstruací?

o víkendu mi to mělo začít,ale měly jsme jít do bazénu.Tak jsem si ani nebrala tampon,prostě nic,páč ještě nebyla tak silná...Ale už od toho dne uběhlo 5 dní a ona se mi nevrátila.. :/ Můžu z toho mít nějaká problému?
Děkuji za odpověd'

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na koupání do bazénu si můžeš vzít tampon,tam to ničemu nevadí,doma je pak pro hygienu vhodnější sprcha.
http://krasna.nova.cz/…
Předpokládám,že jsi ještě příliš mladá na pravidelnou menstruaci a proto se ti asi pozastavila.

Další odpovědi:

Bronzový

Nikdy nevíš, co v bazénu chytíš. Problémy mít můžeš a nemusíš, však si představ kolik lidí podobných tobě tam asi leze a co v té vodě dělá.., jak jsi odolná musíš vypozorovat časem.

Zlatý

s ohledem na druhé by jsi to měla dělat jenom doma ve vaně ,)

Stříbrný

ona se mi nevrátila? a to je co za otázku...jestli narážíš na to, že bys kvůli tomu, že jsi byla v bazénu neměla mít menstruaci, tak jsi hooooooodně mimo mísu...takže nemůžeš z toho mít žádná probléma, co se tíká opoždění menstruace...a i to, že bys dostala nějaký zánět je málo pravděpodobné, protože voda je chlorovaná, v rybníku by to mohlo být horší...

Zlatý

Co to znamená ....Tak jsem si ani nebrala tampon,prostě nic,páč ještě nebyla tak silná.?
Představ si, že se v bazénu koupe víc takových, jako ty, a ...nebyla tak silná.... znamená pro různé lidi různé množství.
Když ti má perioda začít, počítej s tím. 1-2 tampony se ti do kabelky či batohu vejdou vždy.
Je to neohleduplné k ostatním.
A druhá věc je ta, že nikdy nevíš. co můžeš chytit, protože jsi, takříkajíc, otevřená.

Chodit plavat do bazénu s menstruací, to bych pochopila ještě u aktivních sportovců. Ale to by profesionální plavkyně určitě měla důkladně ošetřeno.
U ostatních je to při nejmenším krajně nevhodné. Ještě bych možná pochopila při velmi slabé menstruaci tampón. Vlézt ale do bazénu s vědomím, že mi menzes začíná, že nemám tampón a že tudíž krvácím, to považuji za velkou bezohlednost vůči všem ostatním lidem. Navíc je to hloupost i s ohledem na tvé zdraví. Nikdy nemůžeš tušit co nejen ve vodě ale i v ostatních prostorách bazénu můžeš chytit.
Ano, můžeš mít problém.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.