Niikii

Vacavite prestige

Dobrý den,chci si zakoupit vacavite prestige.Četla jsem o něm na internetu a zdá se mi to opravdu dobré.Co si o tom myslíte vy?pomáhá to?nchci totiž zbytečně vyhodit peníze za nějakou kravinu.A jesti to máte tak zkušenosti s tím prosím.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ja osobne na tyhle veci neverim,ale pokud me nekdo presvedci o ucinnosti,tak ty prasule za to bych dala!
Doplňuji:
JEZISI rynku!Za to by byl barak!Nic nekupuju prirozene starnout je taky umeni.

Další odpovědi
rynek878

tak jsem si konečně našel link na cenu pořízení přístroje,tak se mrkněte:

Zdroj: http://www.lekari-online.cz/doda­vatele/bodyform-dodavatel

Ewush

Mít na to ty peníze, tak si to taky koupím.

ReHu

Je to jen byznys. Brala bych to jako podpůrnou akci.