pekynka

V úterý mám těžkou zkoušku, poslední před atestací – ta bude v říjnu. Jak se zbavit stresu a nerváků ???

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Nervy budete mít pořád a je to dobře, je to takový hnací motor. Věřte mi, pokud budete mít nertvy teď, tak při zkoušce a atestaci mít nervy nebudete. Hlavně nebuďte sama – buďte s přítelem, kamarády, rodinou. Sanžte se odreagovat sportem, běžte na procházku, zakradničte. Jezte dobrá jídla – zeleninu, ovoce, to, co máte ráda. Pijte kávu s mlékem a černý čaj bez citronu s cukrem – uklidňují. Můžete si osladit život čokoládou – nejlépe mléčnou s oříšky ← uklidňuje nejvíce a zároveň vám dá energii. Na druhou stranu, dívejte se na stresující filmy – horory, thrilery, psycho → blahodárný účinek na realitu, bude se vám zdát lepší. Poslouchejte nejlépe klasickou hudbu. Doporučuju Vivaldiho.

Držím palečky. Nebojte, to dáte.

Další odpovědi
oskar

Budu na Vás myslet adržet palce,ale věřim,že to uděláte.Hodně štěstí.

Michal

Vědět maximum,to přináší ten toužebný klid.
To se nevylučuje stýkat se více s přáteli a chodit se bavit a odreagovat.Ale nejvíc klidu jsem měl já ,čím víc jsem na to dané téma věděl.

panenka

Zajdi si Pekynko se známýma někam do společnosti hlavně se musíš odreagovat a nemyslet na ty zkoušky uvidíš že ti to dobře dopadne.

anonym

DOBRÝ DEN.PŘEJI VÁM AŤ SE VÁM TA ZKOUŠKA VYDAŘÍ BEZ TRÉMY A NERVÁKŮ.NA UKLIDNĚNÍ VÁM DOPORUČUJI SI KOUPIT V LÉKÁRNÉ GUAJACURAN.JSOU TO NEŠKODNÉ TABLETY SE STŘEDNĚ SILNÝM UKLIDŇUJÍCÍM ÚČINKEM A BEROU SE ASI PŮL HODINY PŘED ZKOUŠKOU.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO.

Zdroj: OSOBNÍ ZKUŠENOSTI