Džanička

V únoru jdu na koncert DM. Jak daleko je to z hlavního vlak. nádraží do O2 arény. Nikdy jsem v O2 nebyla.

Jak se tam nejlépe dostanu. Buď metro nebo pěšky. Když ale vidím ty davy černooděnců asi volím pěší tůru.. Je to daleko??
Doplňuji:
OK, díky za rady, pojedu tedy metrem.. Půjdu zkrátka za tím černým davem.. :)

Nejlepší odpověď
briketka10

není to daleko nejlepší bude cesta metrem
http://www.o2a­rena.cz/cz/are­na/doprava-a-parkovani/

Další odpovědi
suaeda

„briketka10“ dala dobry napad tj jet metrem. Před nádraží bych moc nechodil. Dříve poklidný park „Vrchlického sady“ se změnil od revoluce k nepoznání. Ve dne se tam bojí i Pražáci, kteří to nyní nazývají Sherwoodem. Jsou tam velké skupiny bezdomovců, narkomanů a vůbec je tam dost velký nepořádek.

zistan

Neni to tak hrozná štreka. Metrem to máš okamžik.

honza19hk

metrem,stanice Českomoravská tedy pokud pojedeš B

bolak

dominika mesárošová někde zpívá? kde se daj koupit lístky?

gagaga

Dzanicko, ne aby jste sla v ruzove bundicce ! :)
dav vas tam zavede " sam " .. , nebojte :)
ja na nich byla v lete a super..ted nejdu ..
ale preji krasny zazitek ! :)

  • iv-

fcoop

Parku před „Hlavákem“ se už dávno nikdo bát nemusí. Bylo to tam vymeteno železnou metlou. Je fakt,že tam bylo dost dusno,ale už není.
Samozřejmě,že v noci by měl člověk ostražitý,ale to je dnes všude.
Takže ti stačí mít sebou obyčejný dámský revolver,nemusíš tahat brokovnici a neprůstřelnou­ vestu.

gagaga

:)