Avatar uživatele
žolik

V televizí jde soutěž/VYMĚNA MANŽELEK,jaký je váš nazor,já osobně spíš je to trapné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zásadně podobné pořady vůbec nesleduji, ale zřejmě u populace poklesává vkus a projevuje se absence výchovy ke kultuře a obyčejné lidské slušnosti.
Ostatně v dnešním tržním světě jsou důležitější sledovanost a prodejnost bulváru, než nějaké člověčí hodnoty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

nikdy jsem to neviděla, ale podle toho, co jsem slyšela, to je i docela risk. Novej člověk v rodině může dost razantně nabourat všecky vztahy (vidíte, jak se chová v běžnejch někdo jinej a můžete ho porovnat s tím, koho máte doma vy). Musí to pro ty lidi být docela zápřah na psychiku. A prý jsou i případy manželství, co se po účinkování v tomhle pořadu rozešly…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

je to vážně jen pro ty, co si libují v těchto „krávovinkách“, nemá to smysl pozorovat ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dementos

Já sem osobně viděla jeden díl a vůbec mě to nebavilo xD Bylo to prostě divné :p Od té doby se na to nedívám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

je pravda že někdy je to trapný hlavně když si vyměněná manželka vůbec nerozumí s vyměněným přítelem(hádky atd.).Nejtrapnější je když se se porvou(myslím jak ženy plácají rukama,a muži řvou něco na způsob ty krávo zasr****.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek