žolik

V televizí jde soutěž/VYMĚNA MANŽELEK,jaký je váš nazor,já osobně spíš je to trapné.

Nejlepší odpověď
anonym

Zásadně podobné pořady vůbec nesleduji, ale zřejmě u populace poklesává vkus a projevuje se absence výchovy ke kultuře a obyčejné lidské slušnosti.
Ostatně v dnešním tržním světě jsou důležitější sledovanost a prodejnost bulváru, než nějaké člověčí hodnoty.

Další odpovědi
Terryle

nikdy jsem to neviděla, ale podle toho, co jsem slyšela, to je i docela risk. Novej člověk v rodině může dost razantně nabourat všecky vztahy (vidíte, jak se chová v běžnejch někdo jinej a můžete ho porovnat s tím, koho máte doma vy). Musí to pro ty lidi být docela zápřah na psychiku. A prý jsou i případy manželství, co se po účinkování v tomhle pořadu rozešly…

anonym

je to vážně jen pro ty, co si libují v těchto „krávovinkách“, nemá to smysl pozorovat ;D

Dementos

Já sem osobně viděla jeden díl a vůbec mě to nebavilo xD Bylo to prostě divné :p Od té doby se na to nedívám :)

HDMI

je pravda že někdy je to trapný hlavně když si vyměněná manželka vůbec nerozumí s vyměněným přítelem(hádky atd.).Nejtrapnější je když se se porvou(myslím jak ženy plácají rukama,a muži řvou něco na způsob ty krávo zasr****.