Avatar uživatele
HakitoCZ

V „soutěži“ po mě chtějí vyplnit telefoní číslo a pin kód. Co s tím mohou dělat?

Samorřejmě, že tak dostanou přístup do mého mobilu, ale dokud mi ho vyloženě neukradnou, tak by jim to mělo být k ničemu, nemám pravdu?
Díky, Hakito

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole před 4399 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

PIN nedávat za žádnou cenu !!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

A proč s nimi soutěžíš? Takové věci bych nikomu nesdělovala

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yukí

no být tebou do té soutěže teda nejdu!a nebo tam dej falefný pin;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Tak od toho ruce pryč !!!!

To smrdí nějakým podfukem !

Je to něco podobného jako když ti příjde mail, který vypadá jako od banky a chtějí číslo karty CCV a CC2 kód, aby mohli platit přes internet (tam se nezadává PIN)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Takovéhle informace vůbec nikomu nesdělujte, žádná seriozní firma po vás nic takového nebude chtít.
Zavání to nějakým podvodem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já klidně takové údaje poskytuji. Je ale pravda, že jsem starší, paměť už tolik neslouží, a proto se občas (skoro pokaždé spletu). To se mi stalo i u sčítání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Klidně – číslo mobilu bych dal třeba služebny Policie ČR a PIN kód číslo známky psa nějaké poslanecké paničky.
No je na každém, aby v takových soutěžích zvážil zda větší šance je na výhru a nebo minimálně na zneužití poskytnutých údajů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Jde o klasickej fígl pod záměrem čehokoliv,třeba soutěže-to je jedno- aby získali přístup k Vašim penězům. ! Nereagovat a nahlásit na VéBé!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ze soutěže se odhlásit a vůbec se s nimi nebavit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek