HakitoCZ

V „soutěži“ po mě chtějí vyplnit telefoní číslo a pin kód. Co s tím mohou dělat?

Samorřejmě, že tak dostanou přístup do mého mobilu, ale dokud mi ho vyloženě neukradnou, tak by jim to mělo být k ničemu, nemám pravdu?
Díky, Hakito

Nejlepší odpověď
Sůwa

PIN nedávat za žádnou cenu !!!

Další odpovědi
hanulka11

A proč s nimi soutěžíš? Takové věci bych nikomu nesdělovala

yukí

no být tebou do té soutěže teda nejdu!a nebo tam dej falefný pin;)

Michal Kole

Tak od toho ruce pryč !!!!

To smrdí nějakým podfukem !

Je to něco podobného jako když ti příjde mail, který vypadá jako od banky a chtějí číslo karty CCV a CC2 kód, aby mohli platit přes internet (tam se nezadává PIN)

Hykam

Takovéhle informace vůbec nikomu nesdělujte, žádná seriozní firma po vás nic takového nebude chtít.
Zavání to nějakým podvodem.

anonym

Já klidně takové údaje poskytuji. Je ale pravda, že jsem starší, paměť už tolik neslouží, a proto se občas (skoro pokaždé spletu). To se mi stalo i u sčítání.

venkovan

Klidně – číslo mobilu bych dal třeba služebny Policie ČR a PIN kód číslo známky psa nějaké poslanecké paničky.
No je na každém, aby v takových soutěžích zvážil zda větší šance je na výhru a nebo minimálně na zneužití poskytnutých údajů.

mojitek

Jde o klasickej fígl pod záměrem čehokoliv,třeba soutěže-to je jedno- aby získali přístup k Vašim penězům. ! Nereagovat a nahlásit na VéBé!

Conchus

Ze soutěže se odhlásit a vůbec se s nimi nebavit.