7KATKA7

V současné době toto místo je známé jako CO?

Zhruba v polovině 15. století se nacházela nedaleko od poutního místa Svatý Hostýn jedna z největších dílen na falešnou ražbu mincí na Moravě. V současné době toto místo je známé jako: A)holešovská synagoga B)zřícenina hradu Křídlo C)zřícenina hradu Obřany

Nejlepší odpověď
annas

Svou správnou odpověď jsem smazala z těchto důvodů.

Na Vaše otázky jsem většinou odpovídala jako jediná. Rozhodla jsem se, že už se nebudu za Vás zúčastňovat různých soutěží. Postrádám totiž aspoň slůvko – Děkuji.

Zdroj: http://www.hos­tyn.cz/turisti­ka.htm