lukas.zmizik

v sobotu jedu do prahy. mam se bat supervaclava?

kdo ho kdy videl? je to fikce nebo pravda? je skutecny? kolik vazi a z jake planety pochazi?
trapi mne totiz jeden nesvar… casto prechazim na cervenou…
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/246525-prahou-obchazi-novy-hrdina-supervaclav-a-nekompromisne-tresta-prestupky.html

Nejlepší odpověď
Drap

Nejen SuperVáclava, ale i nějaký politik ti může nafackovat

Další odpovědi
rtepp

Při přecházení na červenou bál bych se policie!!!!

MacChill

Je to nějakej idiot, kterej to už podle mě přehání.

K vaší otázce: Jaká je šance že v milionové praze potkáte jedinného člověka a přesně v moment kdy budete přecházet na červenou?

eLx

v praze je takovejch vyfetovanejch kokotů a ty řešíš zrovna tohle individuum? :)