oskar

V sobotu je 1.maj lasky čas…

chystate se polibit svou drahou polovičku pod rozkvetlou jabloni?

Nejlepší odpověď
quentos

no já si můžu políbit leda tak polovičku zadku a po jabloních kvůli tomu pátrat nebudu – ale která z těch dvou polovin je dražší, to teda fakt nevim ;{D

Další odpovědi
ReHu

Kdo nemáte jabloň, přijeďte ke mně 🙂. Můžeme udělat nějaký mejdlo 🙂.

anonym

Jen najít jabloň.

FOG

Tak zas mi zbyva jen „jabcak“.

BENYTA

Většinou tu odpovídají muži,tak vás všechny podržím,taky nemám nikoho na líbání,jen tu jablon…
Doplňuji:
Mám tu tři třešně,kdyby měl někdo zájem,kvetou…

Miroslavst

Určitě, ale za prvé nevím jak vypadá rozkvetlá jabloň, když na ní nevisí jablka a za druhé políbím ji, až se vrátím z průvodu. Už mám připravený vlaječky :D

Michal

Drahou polovičku nemám,ale pod rozkvetlou jabloní se dá i sedět, přemýšlet o lásce aj.Problém je i to ,že na sídlišti těch jabloní asi moc nebude?

Zdroj: život

SinceX

ReHu, kde a kde? :)) Chystal bych se, ale kde mám tu „drahou polovičku“? Já nemám ani holku…na to polovičku..:))

petka

Já doufám, že se drahá polovička chystá políbit mě. :)

Lucimia

Taky doufám, že se drahá polovička chystá políbit mě. 🙂

anonym

Pro guentose: Až by jsi ten nápad realizoval,rád bych u toho byl.