Avatar uživatele
Pecudka

Jak postupovat, když mi v servisu nabourali skutra?

Dobrý den, dala jsem skutr do opravy( nový 8/2014 koupený tamtéž mají prodej i servis) s nepatrnou závadou, potíže se startováním a při pomalé jízdě, popojíždění, když jsem přidala plyn, tak se nejdřív motor zbrzdil a až pak reagoval na plyn a oni mi jej při zkušebníní jízdě nabourali. Je poškozená celá pravá strana, plasty jsou poškrábané i polámané, poškrábaný výfuk, poškrábaný kufr na zadním nosiči, přední pasty také poškrábané, levá směrovka u řidítek úplně zničená. Jak je na tom rám a vše co je pod plasty nevím. Nehoda se měla údajně stát v pátek 15.5.2015 na soukromém pozemku, ani mi to nedali na vědomí, dověděla jsem se o tom až když jsem jim volala v pondělí 18.5.2015 jak jsou daleko s opravou, tak mi bylo řečeno, že se na něm nedělá, že při zkušební jízdě mechanik skutr naboural a teď se čeká na likvidátora od České pojišťovny. Jela jsem se hned na skutr do servisu podívat a nafotit škody, od mechanika ani od majitele jsem neslyšela ani slovo omluvy za způsobenou škodu,že mi vlastně snížili cenu skutru bude už mít pořád nálepku bouraný, já nemohu používat svojí věc, jen že dají vše do původního stavu. Zajímalo by mě na co vše mám nárok, co po servisu uplatňovat, zda by měli nechat skutr i zkontrolovat na STK,budu mít obavy si na něj sednout. Tak mi prosí poraďte na co vše si dát pozor, co po servisu uplatňovat a na co mám ze zákona nárok.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3262 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava