v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje

dobry vecer mam dotaz ohledne amnestrie a to byl jsem v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje a zdatez se vztahuje na paragraf za nenastoupeni do vykonu trestu dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

pokud jste stíhám jako uprchlý (a to je docela možné), tak se vás amnestie netýká. Vy jste nenastoupil čtyřměsíční trest? Obvykle se vyhýbám komentářům určitých případů, ale tohle je opravdu neskutečná pitomost, zadělal jste si na mnohem větší pálku. Čím déle se vyhýbáte trestu, tím horší to bude.

Další odpovědi:

Bronzový

ne, vy jste hledaný interpolem a naší jednotkou " lovci lebek" a dostanete tvrdší trest

(zachvíli nám sem napíše Radovan Krejčíř) :D jestli se může vrátit a dostane amnestii

Zlatý

Zlatý

Být tebou, vrátím se do té cizyni. I když ani netuším, kde to může být.

Zdravim.Pokud si byl,uz odsouzen a mel si nastoupit vykon trestu,tak se na tebe amnestie vztahuje.Ale budes znovu souzen za mareni uredniho rozhodnuti,protoze si nenastoupil trest v danem terminu.Ale za to dostanes max.podminku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.