v roce 1999 jsem koupila od mesta byt

,kde jsem se zavazala po dobu 15.let odebirat teplo od mesta,nebot postavila novou kotelnu a musime ji zaplatit ,co by odberatele,mezitim tuto sluzbu prevzala jina spolecnost a my odebirame teplo od nekoho jineho,co kdyz prepisu byt na syna a ten si udela sve vytapeni,nebot jen za vytapeni mesicne platim 3000kc.dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To by se musela řádně prostudovat smlouva, jinak těžké radit. ale podle mého úsudku vás nemůže žádná smlouva omezovat v tom, že byste nemohla prodat, přepsat atd. byt na jiného.
Záleželo by jestli by tato klauzule byla i v této nové smlouvě, ale myslím, že by nemusela být. váš syn by tedy nemusel dodržet to, k čemu jste se zavázala vy.