Pokročilý

v reklamě na jeden výrobek tvrdí, že se oblečení po častém praní vytáhne, já mám ale opačný problém

mamina mi tvrdí, že nemění prací prášek ani aviváž a další přísady do praní, přesto jsou někdy moje vyprané věci jak sražené a nemůžeme přijít na to proč, jen některé třeba džíny pak sotva obleču, ale po pár dnech nošení se zase vytahají nebo u mikin jsou mi krátké rukávy a sotva je zapnu přes prsa.. tak já nevím čím to je

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To neni pracím prostředkem, ale samotným praním - čím teplejší voda, tím víc se oblečení sráží.

Další odpovědi:

Stříbrný

Syd má pravdu s teplotou prací lázně. Za případné sražení výrobku může také použitý prací prostředek a hlavně materiál z čeho je vyroben.
Nevěřte různým nápisům a reklamám co je kde na vysačce výrobku napsáno. Někdy to jsou nehorázné lži.
Osobně se velice ne/zasměji, když na výrobcích píšou, že jsou ze 100% bavlny. Poznám hmatem, že jen u malého zlomku je to pravda. Bohužel je to smutná tragedie jak jsme podváděni.
Takže "umělotiny" prát při menších teplotách pracího roztoku a raději je nechat (půl dne) předem namáčet (odbourá se až 90% špíny).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.