Avatar uživatele
Weroniq

v reklamě na jeden výrobek tvrdí, že se oblečení po častém praní vytáhne, já mám ale opačný problém

mamina mi tvrdí, že nemění prací prášek ani aviváž a další přísady do praní, přesto jsou někdy moje vyprané věci jak sražené a nemůžeme přijít na to proč, jen některé třeba džíny pak sotva obleču, ale po pár dnech nošení se zase vytahají nebo u mikin jsou mi krátké rukávy a sotva je zapnu přes prsa.. tak já nevím čím to je

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

To neni pracím prostředkem, ale samotným praním – čím teplejší voda, tím víc se oblečení sráží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Syd má pravdu s teplotou prací lázně. Za případné sražení výrobku může také použitý prací prostředek a hlavně materiál z čeho je vyroben.
Nevěřte různým nápisům a reklamám co je kde na vysačce výrobku napsáno. Někdy to jsou nehorázné lži.
Osobně se velice ne/zasměji, když na výrobcích píšou, že jsou ze 100% bavlny. Poznám hmatem, že jen u malého zlomku je to pravda. Bohužel je to smutná tragedie jak jsme podváděni.
Takže „umělotiny“ prát při menších teplotách pracího roztoku a raději je nechat (půl dne) předem namáčet (odbourá se až 90% špíny).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek