V radiu jsem slysela , ze kazda zeme je takova , jake ma volice. Jak si to mam vysvetlit ? -iv-

Doplňuji:
A je to mozne vnimat i tak … ze mame i hodne nevolicu .....- ale za to remcalu ?? Ale to je uz na me moc slozite. ☹

Nejlepší odpověď
dědapetr

Každý jednotlivec má vliv na společnost. V naší krásné zemi má každý volič svůj hlas k tomu, aby pomohl určit, jaké zákony by měly ve společnosti platit.Ale zvolení zástupci si dělají co chtějí bez ohledu na ty co je volili.A média toho taky dost nakecají.Zkrátka „KOCOURKOV“

Další odpovědi
mosoj

Protože co lidstvo lidstvem stojí, platí zákon stáda. Jak v politice tak náboženství.Vlád­noucí a církevní garnitury toho dovedou dokonale využít a místo Bárty a spol. nám předhodí hokej a pod.
To uměli již ve starém Řecku a proto se zavedly OH.
Vypadá to tvrdě ale je to tak.

jokr

Také se dá vysvětlit starořeckým pravidlem: V nejhorší obci, nejvice zákonů" anebo „Kde není morálka, zákon nic nezmůže“.
Ono se tu nemluví o kvantitě, ale o kvalitě – voliče, občana a následně státu…

fcoop

Každý národ má vládu takovou,jakou si zaslouží.
Ovšem to,co se děje tady..........
Volby ---- to je malér,český průšvih,KOHO vybrat? Mezi těmi nenažranými psychotiky a sociopaty? Hochštaplery?
Koho jsem neurazil,tomu se omlouvám.
To už je Takové Panoptikum,že bych se ani nedivil,kdyby v tom měl prsty bejvalej brácha s garmoškou.