slipknotak

v programu picasa 3 mi v pravem dolnim rohu neustale nabihaji vsechny soubory co mam v pocitaci. Proc a jak to zastavit?

Nejlepší odpověď
tom004

Používám ho také,ale nic takového,se mi ještě nestalo.Jenom při kopírování obrázků,nebo videa,v pravém dolním rohu je znázorněn průběh kopírování.Jakmile skončí zmizí i průběh kopírování.Možná to půjde v nastavení programu změnit.

Další odpovědi
MacChill

někde v nastavení si můžeš vybrat z jakých složek se budou fotky načítat

DDarent

Nechápu, proč byste to měl zastavovat… to se vám pouze nacházejí všechny obrázky ve vašem počítači, aby ste je pak nemusel nahrávat, a zároveň tam máte všechny obrázky pohromadě!!!
Nijak to samotný program nezpomaluje, právě spíše předchází čekání…

anonym

nic nezastavujte, to pouze picasa hleda fotky ve vasem pocitaci, tento proces netrva vecne, takto si picasa udrzuje prehled o kompletnim fotoalbu ve vasem pocitaci, aby nahodou nejakou fotku nepřehlédla.