Bronzový

V Praze je v těchto dnech nejvyšší teplota v ČR. Líbí se vám to? Chtěli byste ji mít i u vás doma?

Stalo se vám , že vás diskriminovala homosexuální lobby?
Doplňuji:
Kdo a proč vymazal odpověď aramah? Cituji: " Spíš mne dostala věta - nenormální je nebejt gay."

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Průvodů jsem si dobrovolně-nedobrovolně užila za dřívějších dob dost a nějak mi ta averze zůstala.Jen dumám,proč když už mají potřebu demonstrovat svojí sexuální orientaci,nevyrazí třeba v lednu?

Další odpovědi:

Jsem zalezlá doma ve stínu a odpočívám. Zítra jedu do bližšího města a ve středu mám cestu do Prahy. Jaká je a bude teplota nevím, ale zimní kabát si brát nebudu.

Zlatý

Nestalo, a asi bych se ani jen tak nenechal. Beru to tak, že je to jejich problém a ne můj. Tak proč o tom vůbec přemýšlet.

Zlatý

V Praze bylo dost vedro - přeci jenom je tam hodně domů a asfaltů a to se ohřeje.
Ale pokud jde o to setkání stejnopohlavně orientovaných lidí - je to nemoc, tak proč se nad tím pohoršovat, že si udělají průvod. Stejně čas od času ho dělají i jiní nemocní, třeba aby dostali inzulin na předpis bez doplatků.
Řekl bych, že je to víc móda podobné průvody dělat. Lecos snesu, ale nesmí se přede mnou milovat a podobně. To mi potom leze "kufr" krkem ven. A že se mi podobné situace při práci či vycházce někdy stávají je smutná pravda.

Pokročilý

Houby teplota, ale platy máte nejvyšší v ČR. A ten plat bych chtěl taky.

Pokročilý

Na zitřek to nemá, 38 ve stinu to bude opravdu ´´sranda´´

Stříbrný

Ne, nemusím tento ani jiný průvod. Ať se jedná o jakoukoliv orientaci a prosazování jakýchkoliv zájmů.
Homosexuální lobby mne zatím nediskriminovala.

Stříbrný

už aby byl podzim.A mohlo by zapršet je sucho.A požárů ja taky habaděj.

Diskuze k otázce

Bronzový

Kohut57

Problém je v tom, že homosexuálové ovládají mnohé oblasti ekonomiky a kultury a diskriminují slušné lidi. Viz mobilní operátoři, mediální byznys, mnohá ministerstva, vláda, hrad, kultura apod. Není to o toleranci, ale ignoranci lidských hodnot. Čeká nás dekadence a pád, jako ve Starém Římu. Pak nastoupí džungle a pravěk, díky těmto zrůdám.

Stříbrný

manon

Vím, co máš na mysli, zřejmě mezi nimi panuje jakýsi druh semknutosti a z toho pramenící já na bráchu brácha na mne a tento druh hrozby vnímám, i když to zatím není problém dne. Ale ani nevím, co by se s tím dalo dělat.

Bronzový

Kohut57

Nejsem despota, ale méně nadšení z jejich exhibicí a zdrženlivost společnosti k jejich vyvyšování by pomohlo.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.