pusinka50

V Praze je bouřka jak hrom

Práská to tak, že se mi málem zastavilo srdce, a slejvák. U vás taky?:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Šumava-včera v noci bouřka,dnes polojasno,ale navečer se začalo tmít a je to na spadnutí…:D

Další odpovědi
anonym

Sluníčko!!!Sokolov

www

V bezproststředním okolí Brna už podle radaru mělo pršet v poledne.
Doposud ani kapka, je to děs.

Drap

Severně od Brna. Klid po dešti, spíše zataženo

marťa382

Tady je taky bouřka a slejvák – Vsetínsko (Zlínský kraj) :)

jmhad

pod Jeseníky je klid a sucho,zahrádka skomírá

hanulka11

Ne ,u nás nic – benešovsko- třeba to sem přijde ..... stále se nám to vyhýbá

aramah

Vysočina, tady zatím nic ale nebe zatažený,asi to příjde.

honza19hk

Hradec Králové , V 19:00 to začalo a ještě nepřestalo,sice už se neblýská ale leje. už máme za sebou 6 výjezdů k technické pomoci a k požáru stromu po úderu blesku.