Banán94

v povaze , nikam nechodím jako třeba do klubů a tak a co je nejhorší žiju svůj svět

Nejlepší odpověď
Sůwa

Proč by to mělo být nejhorší? Bez klubů se klidně obejdeš a pokud je ti ve vlastním světě dobře, tak nic proti tomu. Třeba budeš někdy potřebovat do svého světa někoho pozvat a bude vám tam dobře ve dvou 🙂

Další odpovědi
Drap

Nevidím na tom nic zvláštního. Pokud chceš svůj život změnit, tak je to jen na tobě, a žádná dobře míněná rada tady, ti v tom nepomůže.

registrovana

hrozně formulovaná „otázka“ (pokud se tento paskvil dá otázkou vůbec nazvat)