arygnoc

V posledních dnech nějak postrádám

gratulace ke postupům.

  • iv- už nesleduje?

ani nikdo další?

já se omlouvám, trpím nedostatkem času (ale vyvolené (ano, i -iv-, i když mne kvůli hafanům odvrhla – co by na to řekl dandy [Dundee, vesnická směska], nevím) si hlídám).

Nejlepší odpověď
anonym

Dobre rano vsem …
Ary : ne ne ne . Musim se branit . ! Odmitl jste me prvne vy , vcetne pak s dalsimi OSMI uzivateli. ! ;-( Az Dr, Axl se se mnou ze soucitu zasnoubil. !
Ja na vas jeste dlouho cekala , ale vy jste se zde na strankach rozvypravel , jak vam visi v koupelne podprdy vasi pani nad hlavou .. a tim pro me veskere nadeje pohasly. ;-(
Pekne me do zlata sledujte … jsem tady jedina uplne ze vsech , ktere jde jen a jen o palecky. Vubec se mi tu nelibi , ale musim to tu s vami vsemi do toho zlata vydrzet. ! Delam vsak vse proto , aby to bylo co nejrychleji … , proto pokladam otazky typu : Libi se vam barva vice svetle modra , nebo tmave modra. ! 🙂
Ja pak mam v planu hned po zlate okamzite odejit a sbirat palecky a tricka zase nekde jinde.! :-p
K otazce : 🙂
Ja " jdu " jen po stribru a zlatu , vam prenechavam mene cenny bronz.
Hezky den vam preje " skromna " -iv-

Další odpovědi
anonym

Nejbližší kandidát na stříbro je Berušinka, jenže to není ženich, tak nevím.
Nějak nám feminizace zasahuje nejenom do škol, zdravotnictví a soudnictví, ale už i tady, ač by to mělo být vyvážené.
Zase nám ženy dávají na frak.
P.S. Ke zlatu pozvolna šplhá george.
ad arygnoc, koukám, že se překonáváš, trojité složené závorky, to tady ještě nikdo dosud nevložil.