Zlatý

V posledních dnech nějak postrádám

gratulace ke postupům.

-iv- už nesleduje?
ani nikdo další?

já se omlouvám, trpím nedostatkem času (ale vyvolené (ano, i -iv-, i když mne kvůli hafanům odvrhla - co by na to řekl dandy [Dundee, vesnická směska], nevím) si hlídám).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Dobre rano vsem ...
Ary : ne ne ne . Musim se branit . ! Odmitl jste me prvne vy , vcetne pak s dalsimi OSMI uzivateli. ! ;-( Az Dr, Axl se se mnou ze soucitu zasnoubil. !
Ja na vas jeste dlouho cekala , ale vy jste se zde na strankach rozvypravel , jak vam visi v koupelne podprdy vasi pani nad hlavou .. a tim pro me veskere nadeje pohasly. ;-(
Pekne me do zlata sledujte ... jsem tady jedina uplne ze vsech , ktere jde jen a jen o palecky. Vubec se mi tu nelibi , ale musim to tu s vami vsemi do toho zlata vydrzet. ! Delam vsak vse proto , aby to bylo co nejrychleji ... , proto pokladam otazky typu : Libi se vam barva vice svetle modra , nebo tmave modra. ! :-)
Ja pak mam v planu hned po zlate okamzite odejit a sbirat palecky a tricka zase nekde jinde.! :-p
K otazce : :-)
Ja " jdu " jen po stribru a zlatu , vam prenechavam mene cenny bronz.
Hezky den vam preje " skromna " -iv-

Další odpovědi:

Nejbližší kandidát na stříbro je Berušinka, jenže to není ženich, tak nevím.
Nějak nám feminizace zasahuje nejenom do škol, zdravotnictví a soudnictví, ale už i tady, ač by to mělo být vyvážené.
Zase nám ženy dávají na frak.
P.S. Ke zlatu pozvolna šplhá george.
ad arygnoc, koukám, že se překonáváš, trojité složené závorky, to tady ještě nikdo dosud nevložil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.