terry

V pořadu Prostřeno hrály účastnice hru Bomba. Hledaly slova v neznámo jak krátkém limitu.Kde ji koupit?

Nikde jsem ji nenašla. Tu bombu. Díky.
Doplňuji:
Kuchyňská minutka mě taky napadla, ale tam jsou dlouhé časy. V řádech minut. Na bombě to byly krazší časy. A v hledání slov jde o rychlost. Myslím, že i 2–3 min je docela dlouhá doba.

Nejlepší odpověď
RQLM

Tenhle díl jsem taky viděl, dobrá hra 🙂
Bydlím v Praze, ale bombu jsem tady taky nikde neviděl. I když se tu patrně někde nechá sehnat. Zkuste Poprosit nějakého šikulu elektrotechnika, ať vám co sestrojí, a nebo si sežeňte minutku (takové to zařízení do kuchyně na měření času, co tiká) a sundejte z ní časové popisky… je to sice slabé řešení, ale bdue fungovat.

Další odpovědi
Danča84

Ten díl Prostřeno jsem sice neviděla, ale jestli potřebuješ minutku, co odpočítává jen pár vteřin, co časovač na mobilu? Tam se přeci natahuje čas po vteřinách, ne?

hanulka11

a co tohle?

http://www.007-toys.cz/bombova-minutka.html

ReHu

myslím, že jsem to našla.
A záleží jen na hráčích a jejich např. věku, jaké si stanoví podmínky.

http://www.zbo­zi.cz/?q=tik%2­0tak%20bum&typ=mix&se­radit=nejlevnej­si

terry

Danča84 – fígl je v tom, že se bomba nastaví na krátký časový úsek a nikdo neví, jak dlouhý. S tím mobilem by byla doba známá a musel by se pokaždé znovu nastavovat.