Pepina23

V ponděli mám mamka svátek, vůbec nevím co bych jí mohla vyrobit … nemáte někdo nějaký dobrý nápad?..:)

Nejlepší odpověď
Damiana

Podívej se na Fler, jsou tam i návody na to, jak vyrobit zajímavé dárečky (i pro Moniky 🙂. Přeji, ať se oslava vyvede a mamče se dárek líbí. 🙂

http://www.fler­.cz/zbozi/kur­zy-a-navody

Další odpovědi
Terryle

Kup jí v květinářství nějakou hezkou kytičku v květináči /já mám moc ráda kalanchoe – krásně kvetou, jsou vděčné a nemusí se moc zalívat http://bit.ly/K2eX­KI . Nejsou drahé, stojí kolem 50–60 kč. Pak k ní kup hliněný květináč a ten třeba nějak pěkně namaluj, nebo polep ubrouskama… a kytičku do něj přesaď. Udělá radost a bude pořád na očích :o]

bolak

mě napadlo vnouče, ale to už asi nestihneš

tady vidíš jak je to nepraktický, když sháníš dárky na poslední chvíli

bolak >>> spat

Amie

Já dávám bílou růži a nějaký dárek. Vlastnoruční vyrábění již dlouho neprovozuji. Zabere to vždy peníze čas, námahu a mamka to pakani nepoužila či to zapadlo někam do skříně. Letos pro ní mám několik skřipcůdo vlasů. Ale záleží na tobě – docela potěší i pěkně zabalená sůl do koupele.

Pokud však přímo trváš na vyrábění – dělala jsem náramky z korálků (navlékané malinké korálky na vlasec). Ty taky docela dosila. Pkud budeš chtít poradím návod.