v Polsku dokončili největší sochu Krista

tato socha je zatím největší a měří 36 metrů,co mě zajímá proč má právě královskou korunu a né třeba korunu z trnových růží? nekáže víra skromnost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Poláci berou Krista jako krále a proto mu zřejmě nasadili královskou korunu. Ano, měl by mít korunu skromnou.

Další odpovědi
Terryle

Hm, asi takhle. Kdysi jsem kdesi četla nádhernou větu: Kdyby Ježíš viděl, co se za těch 2000 let stalo z křesťanství, nepoznal by, že to je ta víra, u jejíhož zrodu stál.

A socha je, při vší úctě, pěkně šeredná. Chudák Ježíš.

anonym

Je to jenom dobře. To je jasné znamení, že sem minaret nesmí.