adelka 13

V pokoji mám luční kobylku která je poraněná.Prosím rychle!!!

Zrovna jsem našla kobylku luční v mým pokoji kde spí moje ségra.Ted jsem ji chytla.Spadla chudák malá :( Ale problém je,že se trochu štítím hmyzu včetně kobylky.
Ale nevím jak ji dát ven aniž bych ji nějak ublížila. PROSÍM RYCHLE CO MÁM DĚLAT???

Nejlepší odpověď
Funna

přiklop ji sklenicí…a podsuň pod sklenici papír (vytvoříš tak dno) a vynes ji ven…a nebo ji nech, kde je…kobylka ještě nikoho nesežrala…

honza19hk

zabít. Pokud je zraněná aspoń se nebude trápit.