oskar

V počitači mam program ICQ

ktery použivam na odesilani a prijimani SMS,ale nevim jak vymazat seznam přectenych a doručenych zprav.
Doplňuji:
Dekuji Bade.

Odpovědi
anonym

otevři historii, označ první řádek, stiskni SHIFT – drž ho a stiskni END, dojde k označení všech položek a pak už jen stačí zmáčknout DELETE a kompletní historie je pryč…všechno de samozřejmě udělat jen s historií od vybraného uživatele nebo s vybraným textem…

SinceX

Na co používáte IM nástroj, když odesíláte pouze sms-ky?:) Doporučuji na www.Seznam.cz, SMS bránu, nemusíte mazat…:)Jediná nevýhoda je, že ty na poslání musíte čekat nějaký limit..:)