MedarrDany

V PC mi chybí součást dgbhelp.dll. Nevíte, co s tím?

Mám problém v PC (windows xp) .. asi se mi něco odinstalovalo, či co.. Ale často když si něco stáhnu, tak mi to nejde nainstalovat.. různé hry.. nebo dokonce mi nejde Microsoft office.. Ukáže se mi upozornění „Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást dbghelp.dll nelze najít. ..“ Už jsem se pokoušela poradit s někým kdo to celkem zná, ale zatím mi to pořád nejde. Nevíte, co mám s tím udělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Stáhni si ji např. odsud – http://www.dll-files.com/dllin­dex/dll-files.shtml?dbghelp a vlož do C:\windows\system32 .
Pokud to nepomůže, použij Bod obnovy (do doby, kdy systém fungoval).
Pokud nemáš (a nebo to nepomůže), oprav instalaci s použitím instalačního media.
___
Ale z toho, co píšeš – „Ale často…“ – bych ti skoro doporučil reinstalovat Win jako čistou instalaci a na instalacce kdečeho z webu se vykašlat…
😉

arygnoc

buď do konca podpory rýchlo reinštalovať xp alebo prejsť na w7.

plátanie „špinavého“ xp je taká cesta fakt z núdze.