Mike26

V pátek se mi notebook vypínal asi 10 minut a naskočil BSoD. Dnes se vypínal asi 2 minuty a já to nevydržel.

Vypnul jsem jej tedy „natvrdo“. Škodí mu to? Další část otázky – jak se BSoD zbavím? Nedávno jsem zapnul možnost hybridního režimu spánku – souvisí to spolu? Pomohl by reinstall windows? Do toho se mi ale nechce :( jedná se o Windows 7 32bit

Odpovědi
cochee

„Natvrdo:“ ano, škodí, hrozí poškození softwaru (přímo Windoze). „BSOD:“ málo informací, příčiny BSOD mohou být jak hardwarové, tak softwarové. „Hybridní režim:“ těžko říci, může to souviset, možné je všechno. „Reinstall:“ možná ano, záleží viz „BSOD,“ jaká je její příčina.

NikkiHeat

Nejlepší bude navštívit stránku www.pc-help.cz a dopátrat se výsledku přímo tam. Protože na BSOD je tam přímo tým který se tím zabývá. Párkrát mi už poradili ale musíš mít s nima trpělivost, jsou trochu namachrovaní ale poradí.