Avatar uživatele
led

V Odpovědi.cz sú nejaké strany?

Narazila som tu v diskusii na text (je na konci otázky). Asi som naivná, ale nerozumela som tomu. Myslela som, že tu ide v prvom rade o otázku a odpoveď a až potom o nejaké bodovanie a mazanie dobrých otázok a odpovedí.
Pýtam sa:
mýlim sa, nejde o otázku a odpoveď? Neviem. Poraďte mi prosím…
Dotyčný text (je vytrhnutý z kontextu):
„Bod od vás, jako od tazatele mi nevadí. Byl však dán bod ještě od někoho jiného z vaší strany jak sama říkáte.
Takže pokud položí dotaz A tedy někdo ze skupiny ABC a dostanu palec od A, tak to beru. Pokud dá bod-palec ještě někdo další z této skupiny, tedy BC, odpověď smažu.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, skorcovaz, anonym, BIGFOOT před 4924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Led také jsem na to koukala jako péro z gauče,,,jsem zřejmě ve straně a ještě nevím v jaké,,,což mi moc nesedí,,,jak jsem psala v diskuzi u zmíněného příspěvku,jsem individualista a těžko takového rebela někam zařadit. Miroslavovi se to asi podařilo i bez mého vědomí… Je to naprostá demagogie!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Nevím přesně o čem je řeč, taky tu nejsem pořád, ale já jednám a píšu a hodnotím pouze za sebe. K žádné straně se nepřipojuji, ani podle ní nehodnotím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano Led a já patřím do té vrchní zarohem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Rybíz: Perfektní!!!!!! Ano za sebe. Řeším svoje a ne druhého. Bohužel někdo ne a potom vzniká to co vzniká.
Kdyby to šlo, dal bych tvoji odpověď na titulní stranu odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek