led

V Odpovědi.cz sú nejaké strany?

Narazila som tu v diskusii na text (je na konci otázky). Asi som naivná, ale nerozumela som tomu. Myslela som, že tu ide v prvom rade o otázku a odpoveď a až potom o nejaké bodovanie a mazanie dobrých otázok a odpovedí.
Pýtam sa:
mýlim sa, nejde o otázku a odpoveď? Neviem. Poraďte mi prosím…
Dotyčný text (je vytrhnutý z kontextu):
„Bod od vás, jako od tazatele mi nevadí. Byl však dán bod ještě od někoho jiného z vaší strany jak sama říkáte.
Takže pokud položí dotaz A tedy někdo ze skupiny ABC a dostanu palec od A, tak to beru. Pokud dá bod-palec ještě někdo další z této skupiny, tedy BC, odpověď smažu.“

Nejlepší odpověď
kropitko

Led také jsem na to koukala jako péro z gauče,,,jsem zřejmě ve straně a ještě nevím v jaké,,,což mi moc nesedí,,,jak jsem psala v diskuzi u zmíněného příspěvku,jsem individualista a těžko takového rebela někam zařadit. Miroslavovi se to asi podařilo i bez mého vědomí… Je to naprostá demagogie!!!

Další odpovědi
rybíz

Nevím přesně o čem je řeč, taky tu nejsem pořád, ale já jednám a píšu a hodnotím pouze za sebe. K žádné straně se nepřipojuji, ani podle ní nehodnotím.

anonym

ano Led a já patřím do té vrchní zarohem

Miroslavst

Rybíz: Perfektní!!!!!! Ano za sebe. Řeším svoje a ne druhého. Bohužel někdo ne a potom vzniká to co vzniká.
Kdyby to šlo, dal bych tvoji odpověď na titulní stranu odpovědí.