BEAES

V obchodech už prodávají figurky- čerty, Mikuláše a jiné.

Dáváte si pozor, aby jste nekoupili dětem tak zvanou kakaovou pochoutku – nechutnou náhražku, ale pravou mléčnou čokoládu?

Nejlepší odpověď
anonym

ano už jsem naletěla,a poučila se z toho,kupuji jen výrobky od orionu,nebo milky

Další odpovědi
hanulka11

Určitě nekupuji ty levné paskvily brrrrrrrrrr

Miroslavst

No pro mé „dítě“ už si pozor dávat nemusím, ale stejně tak činím, protože ani mě ty náhražky nechutnají.

janek66

Ano,a nejen u figurek se dívám na složení výrobku.Čím nás někteří výrobci krmí to je hnus.

myšpulín

Než levné náhražky, tak raději nic.