esopeso

V noci letíme do Egypta, děti 3 a 5 let mám napsané v pase, vlastní nemají. Bude v Egypte problém?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím , že o tom raději nyní už ani nepřemýšlejte, nemůžete už nic změnit a jen doufat, že vše bude OK/problém by být neměl/
přeji klidnou dovolenou

Další odpovědi
tola

problém to není,naopak zaplatíte jen jedno vízum a do pasu vám zapíšou počet t.j.3 vyzkoušeno loni i letos v červnu,taky 2 děti 10a5 let zapsané v pasu