Deli

„V neděli se nedělá.“ Ctíte tento názor, nebo právě v neděli naděláte nejvíc práce?

A děláte v neděli takové ty hlučnější práce kolem domu (sekání trávy, řezání dřeva, brusky…)?
A když v neděli neděláte, co tedy děláte? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

V nedeli vetsinou delam , ze neco delam … a pritom nic nedelam. 🙂 -iv-

Doplňuji:
V nedeli se snazim " nebyt hlucna " , ale nekdy i ta trava vyjde na nedeli , kdyz v tydnu prselo , pak je sucho a zase na pondeli hlasi dest… a jsem tolerantni i k sousedum . Ale jen tu travu. 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Děláme v sobotu a v neděli taky, úklid doma.Trávu a dřevo neřeším bydlím na sídlišti.

anonym

Hmm,má takové zaměstnání,že pracuji i v neděli,tedy v době,kdy i Bůh odpočíval. ☹

venkovan

Pokud je potřeba tak dělám i v neděli, často o svátcí i Vánocích, protože někdy musím do Prahy a ta je v takové dny volná, že se nechá projekt rychle jako za bolševika.
Hlučné stroje v místě kde bydlím v neděli jen výjimečně – snažím se repektovat místní vyhlášku.
Navíc partnerka o svátcích a nedělích mne nesmí bít abych v případě zoufalství nevydával zvuky nad 60 dB.

tom004

V neděli odmítám jakoukoliv práci.Mimo vaření,to není práce.

Džanička

Popravdě řečeno, v neděli děláme nejvíc práce, ať už je to praní, uklízení, okopávání, apod.. Nikdy si to ani neuvědomíme, že je vlastně neděle, a pak když chceme něco udělat v týdnu, tak už si děláme srandu, jestli si to nenecháme na neděli.. Jinak u nás je normální že se v neděli seká tráva, jezdí sem spousta chalupářů, a ti jindy než v neděli trávu nesekají..

Jikra

V neděli zásadně nevrtím a to ani náhodou.
30 let jsem makal v nepřetržitým provozu tak že neděle byla volná 1× za měsíc tak že teď
když jsem rok v důchodu tak to musím nějak vykompenzovat a tak k tomu přidávám ještě sobotu.Heč.

žolik

V neděli si trošku poležím pak vylezu s pelíšku,všechno v klidu,uvařím dobrý obět,trošku si naplánují další tyden co budu dělat spíše ctím neděli.

Zdroj: žolík