Zlatý

"V neděli se nedělá." Ctíte tento názor, nebo právě v neděli naděláte nejvíc práce?

A děláte v neděli takové ty hlučnější práce kolem domu (sekání trávy, řezání dřeva, brusky....)?
A když v neděli neděláte, co tedy děláte? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

V nedeli vetsinou delam , ze neco delam ... a pritom nic nedelam. :-) -iv-

Doplňuji:
V nedeli se snazim " nebyt hlucna " , ale nekdy i ta trava vyjde na nedeli , kdyz v tydnu prselo , pak je sucho a zase na pondeli hlasi dest... a jsem tolerantni i k sousedum . Ale jen tu travu. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Děláme v sobotu a v neděli taky, úklid doma.Trávu a dřevo neřeším bydlím na sídlišti.

Zlatý

Hmm,má takové zaměstnání,že pracuji i v neděli,tedy v době,kdy i Bůh odpočíval. :-(

Zlatý

Pokud je potřeba tak dělám i v neděli, často o svátcí i Vánocích, protože někdy musím do Prahy a ta je v takové dny volná, že se nechá projekt rychle jako za bolševika.
Hlučné stroje v místě kde bydlím v neděli jen výjimečně - snažím se repektovat místní vyhlášku.
Navíc partnerka o svátcích a nedělích mne nesmí bít abych v případě zoufalství nevydával zvuky nad 60 dB.

Zlatý

V neděli odmítám jakoukoliv práci.Mimo vaření,to není práce.

Bronzový

Popravdě řečeno, v neděli děláme nejvíc práce, ať už je to praní, uklízení, okopávání, apod.. Nikdy si to ani neuvědomíme, že je vlastně neděle, a pak když chceme něco udělat v týdnu, tak už si děláme srandu, jestli si to nenecháme na neděli.. Jinak u nás je normální že se v neděli seká tráva, jezdí sem spousta chalupářů, a ti jindy než v neděli trávu nesekají..

Stříbrný

V neděli zásadně nevrtím a to ani náhodou.
30 let jsem makal v nepřetržitým provozu tak že neděle byla volná 1x za měsíc tak že teď
když jsem rok v důchodu tak to musím nějak vykompenzovat a tak k tomu přidávám ještě sobotu.Heč.

Bronzový

V neděli si trošku poležím pak vylezu s pelíšku,všechno v klidu,uvařím dobrý obět,trošku si naplánují další tyden co budu dělat spíše ctím neděli.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 458
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.