norek

V metru v Praze jsem zhlídla reklamu-plakát- na knížku jedna se jmenuje Nechtění a tá druhá je taky na N.

Nemohu si od pátku za boha vzpomenout na název.A to jsem si říkala že si to zapamatuji.Nevite o jaký besceler nahodou jde?Nejezdíte náhodou někdo kolem denně.
Doplňuji:
Náklonnost to není.Má to šedobílou obálku a je hodně popsaná a snad tam bylo Love story a od jiné spisovatelky .

Nejlepší odpověď
anonym

Náklonnost.
Doplňuji:
Tak napiš do diskuze ve které stanici, reklamy bývají různé, nejvíce je jich na bocích dlouhých eskalátorů – nejdelší jsou např. na nám. Míru (což je i vůbec nejhlubší stanice metra v Praze).
A ty sama se nemůžeš znovu mrknout? Skoro všichni pražáci mají metro někde za rohem.
Jinak reklamu v metru zajišťuje reklamní agentura MediaRepublic, ti by to věděli tutově, níže máš na ně odkaz:
http://www.me­diarepublic.cz/re­klama-v-doprave-metro.html