V matematice. Da se stale jeste neco objevovat , nebo uz ne. ? 🙂 Nebo uz je vsechno spocitane ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

jistěže dá , nikdy není nic definitivní

Další odpovědi
casey

fyzika je plna matematickych vypoctu a kdyby bylo vsechno spocitane, nepotrebovali by Amalku.
http://www.it­biz.cz/ja_jsem_­amalka_nejvykon­nej_i_superpo­citac_v_cr

anonym

Jejda,kdybychom se mohli přijít za 100 let mrknou na svět,to bychom se divili co všechno jsme zapoměli spočítat.(Já už to mám spočítaný dávno,bručí tady manžel.Jdu mu to taky spočítat!)

arygnoc

určitě dá.
matematika je úžasná věda plná tajemných zákutí.

mosoj

Jo, jo už to máme všichni spočítané ! Hned při narození !

anonym

Vždyť ještě dodneška nemáme objasněny všechny poznatky už dávných civilizací.
Jen to samo by stačilo.
A protože neznáme, co ještě může být objeveno a spočítáno, nemůžeme žádný vědní obor považovat za uzavřený.
Navíc je plno teorií, u nichž nám už zbývá jen taková maličkost, nalézt způsob jejich praktické realizace a využití.

anonym

pokud něco chcete dělat, tak spočítejte číslo pí ;D