V listpadu jsem měla ječné zrno a už mi zůstalo.Ve středu mám jít na vyříznutí,ale myslím že se změnšilo. Mám tam jít?

Bulka byla větší, teď je určitě menší. Má cenu chodit na vyříznutí? Myslíte, že uplně zmizí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě bych tam šla, protože pokud se řádně místo nevyčistí, mohlo by se vám to znovu zanítit.
Ale vím, že se nevyřezává, pouze se nařízne /v místním umrtvení,/ aby mohlo vše nečisté z rány odejít. Jen tak se ho zbavíte. Možná dostanete ještě penicilínovou mast na doléčení.

Další odpovědi:

Pokročilý

Také jsem to měla a dlouho,ale pak mi moc pomohla mastička od lékaře"Ophthalmo- Framykoin- comp. tento může napsat obvodní lékař a brzy je oko v pořádku,přeji,abyto pomohlo.Pozor na průvan!!!

Zlatý

Jestli to má či nemá cenu by měl rozhodnou lékař. Dle mne jít a na místě se s lékařem domluvit co znamená říznout a co nechat.
Osobně - pokud by řekl ven, tak bych ho poslechl.

Bronzový

Mě ječné zrno vždyky nakonec zmizelo. Ale to vyříznutí asi nebude nic hrozného a budeš mít klid..

Pokročilý

Dohoda s lékařem, stačí zavolat k očnímu, poradit se. Zákrok se d vždy odsunout.

Mohu doporučit přírodní bylinný gel, kterým zrno potíráte, také si vyrobíte kapičky a kapete během dne do oka.
Jsou výborné i při zánětu spojivek, za pár dnů je klid.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.