Vicki

V listopadu tu budou 2 legendy za sebou,S.Quatro a Whitesnake,jdete si zavzpomínat?

Suzina v Lucerne, Coverdale s Whitesnake v O2 Aréně.

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak jedině náš rocker Jugar…ten zná, říkal, jen Suzinu…
Sallynu (Carr) a Venus (Mariska Veres)…prý nezná:DDD
Jugare tady: „čirpy, čirpy…“ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HSNSTerj2Kc
Tak snad tě teď nějak moc nedráždím…s tebou je to riziko…:DDDDDD

Další odpovědi
quentos

Agneta: jak „jedině“? Já na Suzi pojedu taky, lístek mám už půl roku. Již jsem na ní byl loni v Brně a byla skvělá, tak si letos pojedu zážitek zopakovat.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-legendu-jmenem-suzi-quatro

lexx

a kde to bude ? Zuzka čtyřkolka a Bílý had Dejv Coverdale…no škoda, před takovými 20 lety bych si podobnou show nenechal ujít ale dneska by mě na koncert nepustili: hybaj dědku do domova důchodců, večerka je v deset, ale zahrajou nám i Smokie, opět jedna legenda

cochee

ágnes, to sis ale fakt dovolila moc, posílat rockerovi odkazy na muziku třídy „Michal David a spol.“ 😁

Agneta

quentos > 友安,看不懂友之意:D