janani

Jak docílit zlepšení citlivosti pravé nohy po operaci páteře?

v listopadu jsem prodělala tři operace páteře. Stále mám sníženou citlivost pravé nohy a zároveň mám pocit, že od kolena dolů mám nohu ve svěráku. Co mám dělat ke zlepšení nebo je to už trvalé? Bylo by řešení akupunktura?

Odpovědi
anonym

Tady to nekonzulte s nikým,myslím,že ideálním řešením je pouze odborný lékař.

gecco

Co tomu říká ošetřující lékař?
😉
Akupunktura, akupresura, masáže, elektroléčba, zábaly (a spousta dalšího) by mohlo být „řešením“ – ale nic z toho nepodnikej bez konzultace s ošetřujícím lékařem – a to, předpokládám, nikdo z nás není…

arygnoc

jediným spoľahlivo účínným riešením je dekapitácia.

😉

mosoj

Nervy neregenerují. Nicméně cvičením lze vybičovat ty zbývající.