Supermáán

V létě pojedu s kamarádkou na chatu, kde není elektřina.

V létě pojedu s kamarádkou na chatu, kde není elektřina. Nějaké plány už máme, ale přece jenom, nemáte někdo nějaký nápad?:) Předem díky za odpovědi. (Uchylné otázky mažu:))

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Nápad na elekřinu: Elektrocentrála
Nápad na zábavu: Přes den normálka, po setmění spánek.
Nápad na buchtu: http://www.re­cepty.cz/recep­t/budaky-svestkove-bochanky-buchty-154510

Další odpovědi
gulag

Kupte si externi baterii, pak muzete parit cele dny na mobilu angry birds !

Drap

Každý rok trávím dovolenou v místech kde neni elektřina ani nic podobného. Jen je škoda, že se takto dost dobře nedá žít delší čas.

Nazdar Bazar

Snad odpovědi ? Ale jaké plány máš na mysli, myslíš aktivity ? Respektive jaký nápad ?