fanynek

V ledničce v mrazáku,jak jsou ty tymrazící trubky,tak ze 3/4 jsou trubky namražené a z 1/4 jsou trubky úplně holé.

Jak je toto možné?

Nejlepší odpověď
tom004

Zavolej servis.Pravdě­podobně bude třeba doplnit chladící medium.

Další odpovědi
Hlada

Nejdřív se podívejte, jestli není poškozené těsnění nebo nezůstaly pootevřené dveře. Jestli ne, připojte lednici přes elektroměr a zjistěte spotřebu za několik dní. Jestli bude výrazně vyšší, než jmenovitá, uniklo ze systému chladivo a bude potřeba zvážit opravu nebo výměnu lednice.

www

Souhlas s Tom004. Pokud je to ale již stará lednice (usuzuji podle těch viditelných trubek), raději bych uvažoval o nové, navíc úspornější.